EN

Wydmy

Alfred Broda - 2011-04-19 07:50:45

Witam!

W ten weekend pogoda dopisała i udało nam się wybrać do lasu, a dokładniej na dawny radziecki poligon w Toruniu. Miejsce to jest bardzo fajne ze względu na szeroki piaszczysty pas oddzielający główną część poligonu od okolicznego lasu. Miejsce to uwielbiają miłośnicy psów, ASG, Paintball, Cross oraz Quad-ów. Podobno ma tam powstać pole golfowe, ale mam nadzieję że nigdy do tego nie dojdzie, bo mało jest takich miejsc w okolicy, jedyne które przychodzi mi do głowy to pustynny fragment niedaleko Toruńskiego lotniska, dawnego Polchemu a obecnie powstającej Castoramy. Kasia zrobiła dużo fajnych zdjęć! Ale popatrzcie sami co tam na wydmach można było zobaczyć...

Nie ukrywam że my pojechaliśmy tam żeby pojeździć Virusem. Frajda niesamowita - dużo miejsca, zróżnicowany teren, piasek do wyrzucania w powietrze... Tak, to tym ostatnim mam teraz dużo czyszczenia, ale warto było. ;-)

A następnie obowiązkowy w taką pogodę grill na działce z przyjaciółmi. :D

Relację Kasi oraz jeszcze więcej zdjęć możecie znaleźć we wpisie "To See Beauty in All Things" na Kasi Blogu, pozdrawiam! ;-)

Staszek szybki jest!
Przerwa na Nuka Colę >